Og??oszenia - V Niedziela Wielkiego Postu- 22.03.2015

Dzisiaj nasi chórzy??ci po Mszach ??w. bÄ?dÄ? zbierali do puszek ofiary na potrzeby chóru.

Dzisiaj te?? pod ko??cio??em mo??na nabyÄ? „Baranki Paschalne” z czekolady do koszyczka ze ??wiÄ?conka i na stó?? wielkanocny. Dochód przeznaczony jest na dzie??a charytatywne podejmowane przez diecezjalnÄ? Caritas.

Rozpoczynamy Triduum przed Dniem ??wiÄ?to??ci ??ycia – 25 marca w Uroczysto??Ä? Zwiastowana Pa??skiego. Dzisiaj o 17.45 Gorzkie ??ale od??piewamy w int. obrony ??ycia. Jutro o 17.30 odmówimy ró??aniec w tej intencji, a we wtorek o 17.30 nabo??e??stwo eucharystyczne w int. obrony ??ycia. W ??rodÄ? bÄ?dzie mo??liwo??Ä? podjÄ?cia Duchowej Adopcji Dziecka PoczÄ?tego przez z??o??enie przyrzecze??.

PorzÄ?dek Mszy ??w. w ??rodÄ?: 6.20, 7.00, 9.00, 18.00.

DziÄ?kujemy wszystkim kto w??Ä?czy?? siÄ? do akcji Rodzina – Rodzinie. Domowemu Ko??cio??owi i Oazie za jej przeprowadzenie, a wszystkim darczy??com za przyniesienie produktów.

W piÄ?tek Katolickie Stowarzyszenie M??odzie??y zaprasza  na DrogÄ? Krzy??owÄ? ulicami naszej parafii, na którÄ? wyjdziemy po Mszy ??w. sprawowanej o godz. 18.00. Prosimy wziÄ?Ä? ze sobÄ? ??wiece. BÄ?dÄ? trzy Drogi Krzy??owe: 9.00, 16(dla dzieci) i po 18.00.

Bialskie Centrum Kultury zaprasza na Misterium Wielkopostne w wykonaniu bialskich seniorów i pracowników Centrum Kultury. Misterium odbÄ?dzie siÄ? 27 marca o godz. 19.00 w sali widowiskowo-konferencyjnej przy ul. Brzeskiej 41.

W sobotÄ? na godz. 9.00 zapraszamy do salki rodziców dzieci I Komunijnych po odbiór alb.

Za tydzie?? Niedziela Palmowa, b??ogos??awie??stwo palm na ka??dej Mszy ??w. Procesja z palmami o godz. 13.00. Prosimy rodziców o przygotowanie dzieciom palm.

O godz. 19.00 wyruszy z parafii Narodzenia N.M.P do parafii Chrystusa Mi??osiernego Droga Krzy??owa dla mieszka??ców miasta i okolic.(we??my ??wiece)

Za tydzie?? Warsztat Terapii ZajÄ?ciowej przy O??rodku Caritas w Bia??ej Podlaskiej bÄ?dzie przy naszym ko??ciele 8.00 – 14.00 rozprowadza?? stroiki i ozdoby wielkanocne. Zebrane fundusze przeznaczÄ? na wyjazd wakacyjny niepe??nosprawnych uczestników.

W przysz??ym tygodniu 30 marca, bÄ?dzie to ju?? Wielki Poniedzia??ek od godz. 8.00 pojedziemy do chorych, prosimy ju?? dzisiaj w zakrystii zg??aszaÄ? naszych chorych. PamiÄ?tajmy przygotowaÄ? o??tarzyk: bia??y obrus, krzy??yk i zapalone ??wiece, woda w szklance z ??y??eczkÄ?. BÄ?dÄ? potrzebni czterej kierowcy z samochodami, którym ju?? dzisiaj dziÄ?kujemy w imieniu chorych.

W Le??nej Podlaskiej w dniach 10 – 12 kwietnia odbÄ?dzie siÄ? Weekendowy Kurs Przedma????e??ski.(szczegó??y w gablocie)

W Echu Katolickim przeczytamy: O zagro??eniach p??ynÄ?cych z in vitro – poruszajÄ?ca historia kobiety pragnÄ?cej zostaÄ? matkÄ? – O akcji „Konkubinat to grzech. Nie cudzo??ó??” – O skutkach ograniczenia wwozu towarów z Polski na Bia??oru??.

Dodano: 21 Marzec 2015