Og??oszenia - poniedzia??ek w Oktawie Wielkanocy

Dzisiaj – poniedzia??ek w oktawie Wielkanocy, uroczy??cie obchodzony w Polsce zarówno w ??wiÄ?tyniach, jak i w naszych domach rodzinnych. Ufamy, ??e spotkanie z Chrystusem Zmartwychwsta??ym przyczyni siÄ? do pog??Ä?bienia naszej wiÄ?zi z Bogiem i cz??onkami rodziny, w tym tak??e z chorymi i osobami w podesz??ym wieku.

Msze ??w. sprawujemy dzisiaj wg, porzÄ?dku niedzielnego. Po Mszy ??w. wieczorowej Nowenna do Mi??osierdzia Bo??ego.

Dzisiaj rocznica konsekracji  bpa Piotra Sawczuka, pamiÄ?tajmy o nim w modlitwie.

W piÄ?tek z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiÄ?zuje wstrzemiÄ???liwo??Ä? od pokarmów miÄ?snych.

W przysz??Ä? niedzielÄ?, 12 kwietnia Katolickie Stowarzyszenie M??odzie??y po Mszy ??w. o godz. 18.00 wystawi inscenizacjÄ?  pt. Tajemnica Mszy ??w. wg. Cataliny Rivas

DziÄ?kujemy za ofiary z??o??one dzi?? na tacÄ? na potrzeby KUL-u.

DziÄ?kujemy za ofiary na kwiaty do ko??cio??a, dziÄ?kujemy wszystkim, którzy w??Ä?czyli siÄ? w dekoracje i przygotowanie ??wiÄ?tyni. DziÄ?kujemy za wytrwa??Ä? adoracjÄ?, przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego i ??yczenia przekazywane duszpasterzom. DziÄ?kujemy Ochotniczej Stra??y Po??arnej z Cicibora Du??ego za wartÄ? przy Grobie Pana Jezusa.

W Echu Katolickim przeczytamy: PoruszajÄ?ce historie, które pokazujÄ?, ze Jezus Zmartwychwsta??y naprawdÄ? jest z nami – Jak wyglÄ?da Triduum Paschalne i Wielkanoc w Jerozolimie – Mija 10 rocznica ??mierci Jana Paw??a II.

Niech Chrystus Zmartwychwsta??y pomaga nam zwyciÄ???aÄ? z??o w sobie i w otaczajÄ?cym nas ??wiecie. Na radosne ??wiÄ?towanie zmartwychwstania Chrystusa i Jego zwyciÄ?stwa nad z??em przyjmijcie b??ogos??awie??stwo.

Dodano: 09 Kwiecień 2015