Og??oszenia - Niedziela Dobrego Pasterza 26.04.2015

Dzi?? czwarta niedziela Wielkanocy, nazwana niedzielÄ? Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzie?? modlitw o powo??ania do s??u??by w Ko??ciele. W naszej diecezji kolejna niedziela synodalna.

W piÄ?tek 1 maja, po Mszy ??w. wieczorowej rozpoczniemy nabo??e??stwa majowe. ZachÄ?camy parafian do licznego w nich udzia??u. Zachowajmy piÄ?kny zwyczaj ??piewania litanii loreta??skiej przy kapliczkach i krzy??ach, przez osoby, które nie mogÄ? z ró??nych wzglÄ?dów przyj??Ä? do ko??cio??a. W niedzielÄ? majowe bÄ?dziemy odprawiaÄ? o 17.40.

W pierwszy piÄ?tek dodatkowa Msza ??w. o 16.00, spowied?? od 15.30.

Na piÄ?tek (1.V) jest dyspensa, mo??emy spo??ywaÄ? pokarmy miÄ?sne

Uroczysto??Ä? M. B. Królowej Polski z 3 maja, z racji niedzieli wielkanocnej bÄ?dzie przeniesiona na sobotÄ?  2 maja. Msze ??w. bÄ?dÄ? odprawione: 7.00, 8.30, 10.00(za OjczyznÄ?) i 18.00. Intencje Mszy ??w. z godz. 6.20 bÄ?dÄ? odprawione o 8.30. Po Mszy ??w. wieczorowej i nabo??e??stwie majowym adoracja do godz. 21.00.

Za tydzie?? pierwsza niedziela miesiÄ?ca po Mszy ??w. o godz. 10.00 wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i procesja.

Zespó?? Szkó?? Specjalnych w Bia??ej Podl. organizuje 29 kwietnia br. – Dzie?? Otwarty. Dyrekcja szko??y, nauczyciele zapraszajÄ? zainteresowanych do odwiedzenia szko??y w tym dniu. (wiÄ?cej szczegó??ów na tablicy og??osze??)

W Echu Katolickim przeczytamy: O radach o. Leona Knabita na szczÄ???liwe ??ycie – O kap??anach i ich piÄ?knym ??wiadectwie w obozie w Dachau – O ??w. Joannie Beretcie Molli.

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Marcin Bartoszewski, Wieczny odpoczynek racz mu daÄ? Panie...

Dodano: 27 Kwiecień 2015