Og??oszenia - V Niedziela Wielkanocna 03.05.2015

RozpoczÄ?li??my miesiÄ?c maj, zapraszamy na nabo??e??stwa majowe: w dni powszednie po Mszy ??w. wieczorowej, a w niedziele o 17.40.

Dzisiaj jest I niedziela miesiÄ?ca K??R zmieniajÄ? tajemniczki ró??a??cowe.

W tym tygodniu w ??rodÄ? czcimy ??w. Aposto??ów Filipa i Jakuba.

W I czwartek miesiÄ?ca nabo??e??stwo majowe po??Ä?czymy z modlitwami w intencji kap??anów i o powo??ania kap??a??skie i zakonne.

W piÄ?tek bÄ?dziemy obchodziÄ? uroczysto??Ä? ??w. Stanis??awa, biskupa i mÄ?czennika, g??ównego patrona Polski. Ze wzglÄ?du na uroczysto??Ä? mo??na bÄ?dzie spo??ywaÄ? pokarmy miÄ?sne.

W sobotÄ? 9 maja na Placu Wolno??ci o godz. 10.30 rozpoczÄ?cie sezonu motocyklowego ??w.”Krzy??”. (szczegó??y w gabl.)

W sobotÄ? 9 maja, spowied?? dzieci i ich rodzin przed I KomuniÄ? ??w. Pierwsza grupa od godz. 9.00, druga od 9.30. Nie odk??adaÄ? spowiedzi na pó??niejsze godziny. Kap??ani wyspowiadajÄ? i wracajÄ? do swoich zajÄ?Ä?.

Uroczysto??Ä? I Komunii ??w. w przysz??Ä? niedzielÄ? o 10.00 i 11.30. Osoby nie zwiÄ?zane bezpo??rednio z tÄ? uroczysto??ciÄ? zapraszamy na inne godziny.

Uczniowie klas III rocznicÄ? I Komunii ??w. obejdÄ? 17 maja na Mszy ??w. o 8.30.

W przysz??Ä? niedzielÄ? pomoc ofiarom trzÄ?sienia ziemi w Nepalu – zbiórka ofiar do puszek.

W gablocie znajdziemy Program ??wiÄ?ta 34 Pu??ku Piechoty w Bia??ej Podlaskiej w dniach 7 – 9 maja 2015 r.

Prezydent miasta Bia??a Podlaska zaprasza w dniu 14 maja br. na spektakl teatralny pt. „Dzia??ka” do sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury przy ul. Brzeskiej 41. 14.00 – m??odzie??  17.00 – doro??li. WstÄ?p wolny.

Zak??ad Pedagogiki Pa??stwowej Szko??y Wy??szej im. Jana Paw??a II w Bia??ej Podl. zaprasza na konferencjÄ? po??wiÄ?conÄ? pedagogicznym aspektom nauczania ??w. Jana Paw??a II. Konferencja odbÄ?dzie siÄ? w najbli??szÄ? ??rodÄ? 6 maja o godz. 10.00 w auli PSW przy ul. Sidorskiej 95/97.

W Echu Katolickim przeczytamy: O pielgrzymce ??ladami ??w. Jana Paw??a II po Polsce – O tradycji nabo??e??stw majowych – O powo??aniach kap??a??skich i zakonnych – Przygotowania do ??DM w Czadzie.

W minionym tygodniu odesz??a do Pana: + Jadwiga Besaraba, Wieczny odpoczynek racz jej daÄ? Panie...

Dodano: 04 Maj 2015