Og??oszenia - VI Niedziela Wielkanocna 10.05.2015

Dzisiaj 161 dzieci przystÄ?pi??o po raz pierwszy do Komunii ??wiÄ?tej. Niech to pe??ne uczestnictwo w ??yciu Ko??cio??a o??ywi wiarÄ? dzieci i ich rodzin. Zapraszamy dzieci wraz z rodzinami na obchody bia??ego tygodnia, codziennie na godz. 18.00.

O godz. 19.00 bÄ?dzie wyg??oszona w naszej ??wiÄ?tyni druga katecheza dla rodziców i chrzestnych.

Dzisiaj po ka??dej Mszy ??w. zbiórka ofiar do puszek dla ofiar trzÄ?sienia ziemi w Nepalu.

W ??rodÄ?, 13 maja wspominamy MatkÄ? Bo??Ä? FatimskÄ?. Na wspólne nabo??e??stwo zgromadzimy siÄ? w par. WniebowziÄ?cia N. M. Panny o godz. 19.00. i przejdziemy w procesji do par. ??w. Anny.

W przysz??Ä? niedzielÄ? dzieci klas III na Mszy ??w. o godz. 8.30 obejdÄ? RocznicÄ? I Komunii ??wiÄ?tej. Spotkanie z dzieÄ?mi we wtorek po nabo??e??stwie majowym. Spowied?? dzieci codziennie podczas Mszy ??w. wieczorowej.

W czwartek ??wiÄ?to ??w. Macieja Aposto??a a w piÄ?tek rozpoczniemy NowennÄ? do Ducha ??wiÄ?tego.

W sobotÄ? – ??wiÄ?to ??w. Andrzeja Boboli, kap??ana i mÄ?czennika, patrona Polski.

W przysz??Ä? niedzielÄ? Uroczysto??Ä? WniebowstÄ?pienia Pa??skiego.

Przypominamy, ??e za tydzie?? b??ogos??awie??stwo pól w Rakowiskach i Terebeli o godz. 14.00.

W dniach 27.06 – 3.07 o. Kapucyni organizujÄ? PielgrzymkÄ? szlakiem b??. Honorata, z Zakroczymia do Nowego Miasta nad PilicÄ?.(zob. gablota)

Muzeum Po??udniowego Podlasia w Bia??ej Podlaskiej organizuje Noc Muzeów.(gabl.)

Kino „Merkury” zaprasza od 15 do 31 maja na film pt. „Apartament”. Zobaczymy niezwyk??e, nigdy wcze??niej nie publikowane materia??y z ??ycia ??w. J. P. II.(gabl.)

W Echu Katolickim przeczytamy: Sylwetki kap??anów, mÄ?czenników z diecezji siedleckiej – O modlitwie s??owami Litanii do Matki Bo??ej – Dlaczego milczymy w Ko??ciele – Kto powinien rzÄ?dziÄ? w ma????e??stwie – Jak radziÄ? sobie z nie??mia??o??ciÄ? w kontaktach z lud??mi.

W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Tadeusz Wilczy??ski, Wieczny odpoczynek racz mu daÄ? Panie...

Dodano: 10 Maj 2015