Ogloszenia - Niedziela Wniebowstapienia Panskiego

Og??oszenia -Wniebowst?pienie Pa??skie (17.05)

1. Dzisiaj dzieci klas III obejd?(obesz??y) Rocznic? Pierwszej Komunii ??wi?tej.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na organizacj? ??wiatowych Dni M??odzie??y.
  3. Nabo??e??stwo Majowe w dni powszednie po Mszy ??w. wieczorowej a w niedziele o 17.40.
  4. Dzisiaj w naszej parafii o godz. 19.00 trzecia katecheza dla rodziców i chrzestnych.
  5. Za tydzie?? uroczysto??? Zes??ania Ducha ??wi?tego i  zako??czenie okresu wielkanocnego. Po Mszy ??w. o godz. 16.00 spotkanie z uczniami kl. II gimnazjum – kandydatami do sakramentu bierzmowania.
  6. W przysz??? niedziel? B??ogos??awie??stwo Pól w Ciciborze Du??ym i Ma??ym o godz. 14.00.
  7. Przystanek Bia??a na ostatnim spotkaniu w naszej parafii zgromadzi?? 380 osób. Zapraszamy na kolejne, które odb?dzie si? w pi?tek 22 maja o godz. 19.00 w parafii ??w. Trójcy w Terespolu. W programie – „Stworzeni do walki” – b?dzie ewangelizowa?? w rytmie muzyki HIP-HOP s??u???c Bogu, refleksje nad przemian? ??ycia – ??wiadectwo, modlitwa s??owem i piosenk? oraz pocz?stunek. Zapraszamy m??odzie?? w ka??dym wieku.
  8. Odnosz?c si? do zbli??aj?cych wyborów powtórzymy za arcybiskupem G?deckim: „Dobrowolna rezygnacja z udzia??u w wyborach jest grzechem zaniedbania, gdy?? jest to odrzucenie odpowiedzialno??ci za Ojczyzn?”. Jak g??osowa? to sprawa naszego sumienia, chrze??cija??skiego i katolickiego.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Szubarczyk Czes??aw i ?ubik W??adys??aw.
Dodano: 20 Maj 2015