Og??oszenia - Niedziela Tr??jcy ??w.

Dzisiaj o godz. 13.00 MszÄ? ??w. prymicyjnÄ? odprawi ks. Pawe?? Adamus nasz parafianin i udzieli te?? prymicyjnego b??ogos??awie??stwa. ??wiÄ?cenia kap??a??skie przyjÄ??? w Stanach Zjednoczonych i tam wraca do pracy duszpasterskiej. ??yczymy mu wielu ??ask Bo??ych.

Jutro, Dzie?? Dziecka, my obchodzili??my ten dzie?? uroczy??cie wczoraj. PamiÄ?tajmy te?? jutro w modlitwie o naszych najmniejszych.
W czwartek, 4 czerwca, uroczysto??Ä? Naj??wiÄ?tszego Cia??a i Krwi Pana Jezusa – Bo??e Cia??o. PorzÄ?dek Mszy ??w. 7.00, 8.30, 10.00, 18.00. Po Mszy ??w. o godz. 10.00 w procesji z Naj??wiÄ?tszym Sakramentem przejdziemy do czterech o??tarzy.  Prosimy o przygotowanie o??tarzy jak co roku i liczne przybycie dzieci w bieli, do sypania kwiatków, niesienia poduszeczek i szarf. Dzieci klas II i III niech przyjdÄ? w strojach komunijnych. Dziewczynki, które bÄ?dÄ? sypaÄ? kwiatki (zw??aszcza po raz pierwszy) zapraszamy w ??rodÄ? po nabo??e??stwie na próbÄ?. Prosimy te?? o przyniesienie dzieciom kwiatków do sypania na procesjÄ?.

Udzia?? w procesji jest publicznym wyznaniem wiary, ze Jezus jest w??ród nas. Udekorujmy okna naszych mieszka??, aby daÄ? ??wiadectwo, ??e „otwieramy Chrystusowi drzwi naszych domów”.

W ramach tzw. „Oktawy Bo??ego Cia??a” po Mszach ??w. wieczorowych procesja eucharystyczna.

W uroczysto??Ä? Bo??ego Cia??a, o godz. 19.00 w bialskim amfiteatrze odbÄ?dzie siÄ? Koncert Uwielbienia Boga pod has??em „Bia??a dla Jezusa” – wstÄ?p wolny.

W tym tygodni I piÄ?tek miesiÄ?ca dodatkowa Msza ??w. o godz. 16.00, spowied?? od 15.30.

W I sobotÄ? miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej adoracja Naj??wiÄ?tszego Sakramentu do godz. 21.00.

W przysz??Ä? niedzielÄ? procesja z racji oktawy Bo??ego Cia??a i pierwszej niedzieli bÄ?dzie po Mszy ??w. o godz. 10.00. K??R zmieniajÄ? tajemnice ró??a??cowe.

Od 1 czerwca rozpoczynamy nabo??e??stwa ku czci Naj??wiÄ?tszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie po Mszy ??w. wieczorowej a w niedziele o 17.40.

W dniach 5 – 7 czerwca w Le??nej Podlaskiej odbÄ?dzie siÄ? Weekendowy Kurs Przedma????e??ski.(zob. gabl.)

W przysz??Ä? niedzielÄ? ??wiÄ?to DziÄ?kczynienia, bÄ?dzie przeprowadzana zbiórka do puszek na budowÄ? Centrum Opatrzno??ci Bo??ej w Wilanowie.

W parafii Chrystusa Mi??osiernego za tydzie?? w niedzielÄ? rozpoczynajÄ? siÄ? katechezy chrzcielne o godz. 18.00 w ko??ciele a w Bo??e Cia??o Koncert ku czci Naj??wiÄ?tszego Serca Pana Jezusa o godz. 19.00.

W Echu Kat. Przeczytamy: Dlaczego wszyscy potrzebujemy ewangelizacji – Czy „opiekun osoby starszej” mo??e byÄ? zawodem – Czy Polsce grozi epidemia oty??o??ci – Kim by??a s??u??ebnica Bo??a Hanna Chrzanowska.

Dodano: 31 Maj 2015