Og??oszenia - XII Niedziela Zwyk??a- 21.06.2015

Z dniem 30 czerwca ksiÄ?dz biskup odwo??uje z naszej parafii ks. Paw??a i ks. Mariusza. W przysz??Ä? niedzielÄ? o godz. 10.00 odprawimy MszÄ? ??w. dziÄ?kujÄ?c za ich wieloletniÄ? pos??ugÄ?.

Dzisiaj zbiórka do puszek ofiar na KUL.

We wtorek bÄ?dziemy obchodziÄ? Dzie?? Ojca. Swoimi modlitwami obejmijmy wszystkich naszych ojców, zarówno ??yjÄ?cych jak i zmar??ych.

W ??rodÄ? przypada uroczysto??Ä? Narodzenia ??w. Jana Chrzciciela, proroka znad Jordanu, którego zadaniem by??o przygotowaÄ? Naród Wybrany na przyj??cie Zbawiciela. Wszystkim, którym patronuje ??w. Jan Chrzciciel, ??yczymy, aby ka??dego dnia do??wiadczali jego opieki i podobnie jak on pomagali innym zbli??yÄ? siÄ? do Chrystusa. W ??rodÄ? na Mszy ??w. wieczorowej bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? w intencji ksiÄ?dza proboszcza, którego patronem jest Jan Chrzciciel.

W piÄ?tek zako??czenie roku szkolnego i katechetycznego. M??odzie?? i dzieci szkolne oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców zapraszamy na MszÄ? ??w. dziÄ?kczynnÄ?, która zostanie odprawiona o godz. 8.00. W Ciciborze Msza ??w. ko??czÄ?ca rok szkolny te?? o godz. 8.00. RozpoczynajÄ?cym wakacje ??yczymy udanego odpoczynku i równocze??nie przypominamy, ??e nie ma wakacji od codziennej modlitwy, niedzielnej Mszy ??wiÄ?tej i zachowywania Dekalogu.

Wakacyjny porzÄ?dek niedzielnych Mszy ??w. rozpoczyna siÄ? od pierwszej niedzieli lipca.(za dwa tygodnie)

2 lipca przypada Diecezjalny Dzie?? Chorego, organizujemy wyjazd autokarem do Kodnia, prosimy ju?? dzisiaj zapisywaÄ? siÄ? w zakrystii.

1 i 2 lipca – Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na JasnÄ? GórÄ?, program w gabl.

W Echu Katolickim przeczytamy: Mija 250 lat od ustanowienia liturgicznego ??wiÄ?ta Naj??wiÄ?tszego Serca Pana Jezusa – Dlaczego warto czytaÄ? ksiÄ???ki o zdrowiu – Co mówiÄ? uczestnicy rekolekcji w Osinach i Siedlakowie – Dlaczego nie warto odk??adaÄ? macierzy??stwa na pó??niej.

Dodano: 25 Czerwiec 2015