Og??oszenia - XIII Niedziela Zwyk??a- 28.06.2015

1. Z dniem 30 czerwca odchodzÄ? z naszej parafii ks. Pawe?? Zazuniak po 7 latach duszpasterzowania i ks. Mariusz Grzegrzó??ka po 3 latach. DziÄ?kujemy im za pracÄ? przy parafii, a ks. Paw??owi dodatkowo za wielkie zaanga??owanie w wielu sprawach na rzecz miasta; wspó??pracÄ? z MiejskÄ? KomisjÄ? RozwiÄ?zywania Problemów Alkoholowych czy opiekÄ? nad grupÄ? motocyklowÄ? ??w. Krzy??. Dzisiaj na Mszy ??w. o 10.00 by??o uroczyste podziÄ?kowanie i po??egnanie.
  2. Jutro uroczysto??Ä? ??w. Aposto??ów Piotra i Paw??a. Dodatkowa Msza ??w. o godz. 9.00. Sk??adka na tacÄ? bÄ?dzie przeznaczona na tzw. ??wiÄ?topietrze, czyli do dyspozycji papie??a
  3. Jutro imieniny obchodzi ks. bp. Piotr Sawczuk , ks. Pawe?? Zazuniak i ks. Piotr Wo??niak. W ich intencji bÄ?dziemy siÄ? modliÄ? na Mszy ??w. wieczorowej
  4. We wtorek zako??czenie nabo??e??stw czerwcowych.
  5. Czwartek , 2 lipca w Kodniu Diecezjalny Dzie?? Chorych.(program w gabl.)
  6. W pierwszy czwartek miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej wystawienie Naj??wiÄ?tszego Sakramentu i modlitwy w intencji kap??anów.
  7. W pierwszy piÄ?tek miesiÄ?ca w wakacje nie ma Mszy ??w. o 16.00. Spowied?? od 17.30
  8. W pierwszÄ? sobotÄ? nie bÄ?dzie adoracji do 21.00,  o godz. 19.00 jest ??lub.
  9. W niedzielÄ? po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna.
  10. UdajÄ?cym siÄ? na wakacje i urlopy przypominamy, ??e w czasie wolnym nikomu nie wolno zapomnieÄ? o Panu Bogu. ObowiÄ?zuje nas niedzielna Msza ??w., codzienna modlitwa i wszystkie przykazania.
  11. Od przysz??ej niedzieli porzÄ?dek odprawiania Mszy ??w. wakacyjny: 7.00, 9.30, 10.00, 11.30, 18.00, 20.00. RozpoczynajÄ? siÄ? te?? katechezy chrzcielne – godz. 19.00
  12. W gablocie znajdziemy informacje o lipcowej pielgrzymce do W??och
  13. W minionym tygodniu odszed?? do wieczno??ci: + Ryszard Termena