Og??oszenia - XIV Niedziela Zwyk??a - 05.07.2015r

Z dniem 1 lipca przybyli do naszej parafii ks. Jacek Sawczuk z Garwolina i ks. Marek Strze??ysz z Radzynia. Witamy ich serdecznie i ??yczymy owocnej pracy duszpasterskiej w naszej parafii.

Od dzisiaj przez lipiec i sierpie?? odprawiamy Msze ??w. niedzielne wg. porzÄ?dku wakacyjnego: 7.00, 8.30, 10.00. 11.30, 18.00, 20.00.

RozpoczynajÄ? siÄ? dzisiaj w naszej parafii katechezy chrzcielne dla rodziców  i chrzestnych. Przez cztery niedziele o godz. 19.00.

Budowa domu posuwa siÄ? do przodu w dalszym ciÄ?gu ocieplamy budynek  i ok??adamy klinkierem, wewnÄ?trz hydraulicy wykonujÄ? monta?? sieci wodociÄ?gowej    i sanitarnej. DziÄ?kujemy wszystkim, którzy z??o??yli ofiary w ostatnim czasie .

W Echu Katolickim przeczytamy: Zmiany personalne ksiÄ???y w parafiach naszej diecezji – Jaki bÄ?dzie werdykt Stolicy Apostolskiej w sprawie Medjugorie – Narkotyki i magia - Jak odpoczÄ?Ä?, by umocniÄ? rodzinne wiÄ?zi.

Dodano: 16 Lipiec 2015