Og??oszenia - XV Niedziela Zwyk??a - 12.07.2015r

Dzi??, w piÄ?tnastÄ? niedzielÄ? w ciÄ?gu roku, liturgia s??owa zwróci??a naszÄ? uwagÄ? na obowiÄ?zek aposto??owania przez wszystkich cz??onków Ko??cio??a, w tym tak??e przez ludzi ??wieckich. Wszelkie spotkania stanowiÄ? dobrÄ? okazjÄ? do wype??nienia tego zadania.

Jutro z racji 13 dnia miesiÄ?ca po Mszy ??w. wieczorowej ró??aniec i procesja fatimska.

W czwartek, 16 lipca, wspomnienie NMP z Góry Karmel (Matki Bo??ej Szkaplerznej).

W piÄ?tek, 17 lipca, w par. Narodzenia NMP o godz. 12.00 Msza ??w. w intencji policji a o 13.30 po??wiÄ?cenie sztandaru na Placu Wolno??ci.

W przysz??Ä? niedzielÄ? o godz. 9.00 w par. WniebowziÄ?cia NMP w Bia??ej Podlaskiej bÄ?dzie odprawiona Msza ??w. za OjczyznÄ? z racji 35 rocznicy powstania NSZZ „Solidarno??Ä?”. Zaprasza Diecezjalny Duszpasterz Ludzi Pracy ks. kan. Stanis??aw Chod??ko, Niezale??ny ZwiÄ?zek „Solidarno??Ä?”, oraz ks. kan. Andrzej Biernat proboszcz par. WniebowziÄ?cia.

Za tydzie?? w naszej parafii o godz. 19.00 spotkanie pielgrzymkowe. Zaproszeni sÄ? wszyscy, którzy chcÄ? z nami podÄ???aÄ? na JasnÄ? GórÄ?. Szczególnie prosimy osoby, które bÄ?dÄ? pe??niÄ? funkcje w ró??nych s??u??bach pielgrzymkowych(muzycznych, medycznych, porzÄ?dkowych i innych).

W Echu Katolickim przeczytamy: Relacja z dnia chorego w Kodniu – O tegorocznej pieszej pielgrzymce na JasnÄ? GórÄ? – Czym bÄ?dzie siÄ? zajmowa??a Szko??a Nowej Ewangelizacji – O nowych ograniczeniach w sprzeda??y leków bez recepty.

W minionym tygodniu odeszli do wieczno??ci: + Magdalena Banach i Zdzis??aw Jakimowicz ……..

Dodano: 16 Lipiec 2015