Odwiedzin: 311532
Ogłoszenia parafialne

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 30

Druga Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2018 r

 

Dzisiejsza niedziela jest nazwana niedzielą Ad Gentes. Naszymi modlitwami obejmujemy głoszenie Ewangelii Chrystusowej na misjach i tych, którzy dobrą nowinę o zbawieniu niosą na krańce świata. Ofiarami do puszek wspieramy misjonarzy i wszelkie dzieła misyjne.

Dzisiaj po Mszy św., sprawowanej o godz.16.00 spotkanie młodzieży licealnej i starszej. Zapraszamy wszystkich poszukujących, wątpiących, stawiających trudne pytania.

Przypominamy, że w naszym kościele w każdy piątek odprawiamy drogę krzyżową: 9.00, 16.00, 17.15, 18.40. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy  św. o 10.00 i 17.40. Rekolekcje Wielkopostne 9 i 10 marca (zakończenie IV niedzielą Wielkiego Postu).

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. wieczorowej będziemy się modlić za kapłanów i o powołania do kapłaństwa oraz życia konsekrowanego.
W I piątek spowiedź od 15.30. W I sobotę miesiąca po Mszy św. wieczorowej modlitwa różańcowa, medytacja nad kolejną tajemnicą różańcową i adoracja w ciszy do godz. 21.00. W I niedzielę w ramach adoracji odśpiewamy Gorzkie Żale, a KŻR zmieniają tajemnice.

Za tydzień przypada dzień imienin Pasterza diecezji, pamiętajmy w modlitwie o Ks. Biskupie Kazimierzu.

W przyszłą niedzielę, 4 marca odbędą się obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Rozpoczną się Mszą św. o godz. 10.00 sprawowaną w intencji Ojczyzny w par. Narodzenia NMP.

Parafia Wojskowa pw. św. Kazimierza Królewicza będzie obchodziła za tydzień odpust i 25 – lecie powstania. Sumę odpustową o godz. 11.00 odprawi Biskup Polowy Wojska Polskiego gen. bryg. Józef Guzdek.

Zgodnie z zarządzeniem Ks. Biskupa Msza św. w intencji Ojczyzny będzie odprawiana w naszej parafii każdego 11 dnia miesiąca.

Trwają zapisy do Katolickiego Przedszkola im. bł. Honorata Koźmińskiego. Przedszkole to jest otwarte na potrzeby dzieci i rodziców, służy dziecku i jego rodzinie, uczy życia opartego na fundamencie wiary, wprowadza w świat wartości chrześcijańskich, promuje działania twórcze i rozwija pasję. Rodziców zainteresowanych dobrym i religijnym wychowaniem swoich dzieci zapraszamy do sekretariatu przedszkola. Bliższe informacje znajdziemy na stronie www.katolickieprzedszkolebp.pl

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Św. Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej prowadzi nabór dzieci do oddziałów przedszkolnych i do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019. Szczegółowe informacje i pełna oferta edukacyjna zamieszczona jest na stronie internetowej szkoły i na plakatach w gablocie.

W Echu Katolickim przeczytamy:

 • Kogo prosić o radę w momentach ważnych decyzji;
 • Dlaczego zły duch tak bardzo boi się postu
 • Comiesięczne materiały formacyjne dla Kół Żywego Różańca.
Dodano: 28 Luty 2018
Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2018 r

 

Środą Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post. Włączmy się w głębokie przeżycie tego czasu przez intensywną modlitwę osobistą i wspólnotową. Modlitwie wspólnotowej będzie sprzyjał udział w nabożeństwach wielkopostnych.

W piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową na 9.00 i 17.15 dla dorosłych, na 16.00 dzieci  i o 18.40 młodzież.

W niedziele Gorzkie Żale po Mszy  św. o godz. 10.00 i przed wieczorową o 17.40.

W ramach jałmużny wielkopostnej, w bocznej kaplicy została przygotowana „skrzynia miłosierdzia” do której można składać, zarówno artykuły spożywcze jak i chemiczne, jako forma pomocy najbardziej potrzebującym. Wcześniej prosimy o zabranie toreb miłosierdzie, a po ich wypełnieniu o złożenie do „skrzyni miłosierdzia”.

W najbliższą sobotę w Radzyniu Podlaskim odbędzie się Kongres Różańcowy zachęcamy zelatorów i członków Żywego Różańca do wzięcia w nim udziału. Dzisiaj ostatni dzień zapisów.

W przyszłą, drugą niedzielę Wielkiego Postu, tradycyjnie do puszek przed kościołem będziemy mogli złożyć ofiary na dzieło pomocy Ad Gentes, będzie też dzień modlitw
w intencji misji i misjonarzy.

Za tydzień, 25 dzień miesiąca, a więc po Mszy św. wieczorowej modlitwy w intencji obrony życia poczętego, a później adoracja w ciszy do godz. 21.00, w czasie której możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej.

Od przyszłej niedzieli na Mszę św. o godz.16.00 i spotkanie po niej zapraszamy młodzież licealną i starszą. Zapraszamy wszystkich poszukujących, wątpiących, stawiających trudne pytania.

W budynku Domowego Szpitala przy ul. Spółdzielczej 5 został otwarty punkt pobrań materiału badań laboratoryjnych. Szczegółowe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.

W najnowszym numerze Echa Katolickiego:

 • o darze rozumu i o tym, jak go zdobywać,
 • o umiejętności rozmawiania oraz wywiad
 • o cudach w Lourdes i wyjaśnienie czym jest post eucharystyczny.
Dodano: 18 Luty 2018
Szósta Niedziela Zwykła 11.02.2018r

 


Dzisiaj w Światowy Dzień Chorego, naszymi modlitwami otaczamy chorych i cierpiących. Pamiętajmy, aby w przypadku ciężkiej choroby bliskiej osoby nie zwlekać z zatroszczeniem się o udzielenie jej  sakramentu namaszczenia. Jest to sakrament uzdrawiający, umacniający w słabości, a w przypadku niemożliwości spowiedzi gładzący grzechy.

 Dzisiaj także w ostatnich dniach karnawału Kościół w Polsce rozpoczyna Tydzień Modlitw  o Trzeźwość Narodu. Problem alkoholizmu dotyka wielu milionów naszych rodaków. Zachęcamy do modlitwy i podjęcia dzieł miłosierdzia celem wspierania osób pragnących wyzwolenia się z nałogu.

 W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. połączone z posypaniem głów popiołem o godz. 6.20 , 7.00, 9.00, 16.00, 18.00 w Ciciborze o 17.00.

 Wszystkich katolików od 14 roku życia obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych we wszystkie piątki roku(z wyjątkiem uroczystości liturgicznych) oraz w Popielec. Ponadto katolicy między 18 a rozpoczęciem 60 roku życia zobowiązani są do postu ograniczającego się do jednego posiłku do syta i dwóch lekkich w ciągu dnia w Popielec i w Wielki Piątek.

Post jest wyrazem zjednoczenia z cierpiącym Zbawicielem oraz środkiem do wewnętrznego oczyszczenia.

 W głębokim przeżywaniu W. Postu pomogą nam nabożeństwa wielkopostne: w piątki Droga Krzyżowa 9.00 i 17.15 – dla dorosłych, 16.00 – dla dzieci, 18.40 – dla młodzieży. Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00 i 17.40.

 Zelatorom i członkom K.Ż.R przypominamy o Kongresie Różańcowym, który odbędzie się 24 lutego ( sobota) w Radzyniu Podlaskim. Zaproszeni są zelatorzy i członkowie Kół Różańcowych. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli włącznie.

 W Echu Katolickim:

 • Rozważania na temat 7 darów Ducha Świętego
 • O postanowieniach wielkopostnych
 • Czym jest tak naprawdę sakrament namaszczenia chorych
 • Świadectwo zakonnika posługującego w sanktuarium lurdzkim
 • O przestępcach okradających seniorów metodą „ na wnuczka”.

 W minionym tygodniu odeszli do Pana:  + Anna Chrzanowska, Tadeusz Maniowiec…...

Dodano: 11 Luty 2018
Piąta Niedziela Zwykła 04.02.2018 r

 

Pan Jezus dzisiaj przyszedł do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

Jutro, we wspomnienie św. Agaty, zgodnie z tradycją, po Mszy św. o godz. 7.00 pobłogosławimy chleb.

W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji chorych.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Jest to czas modlitwy i pokuty w intencjach tych, którzy nadużywają napojów alkoholowych,

Za tydzień po Mszy św. sprawowanej o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowującymi się do I Komunii św.

W Echu Katolickim przeczytamy:

 • „Okultyzm zrobił ze mnie wrak człowieka”
 • Jak się uczyć, by się nauczyć
 • O zakończonym w Janowie Podlaskim remoncie krypty, w której spoczywają dawni biskupi podlascy
 • Rozliczając PIT, możemy 1% podatku przeznaczyć na pomoc osobie lub instytucji.


W minionym tygodniu odeszła do Pana: + Walasek Zofia,

+ Nadrajkowska Wiktoria i + Chajkaluk Jolanta……. 

Dodano: 04 Luty 2018
Czwarta Niedziela Zwykła 28.01.2018 r

 

Pan Jezus objawia swoją moc. Zdumionym słuchaczom pokazuje, że jest silniejszy od złego. Jest Panem świata duchowego. Prośmy Go, by wspierał nas w naszym zmaganiu się ze złem.

Dzisiaj w Światowym Dniu Trędowatych, Kościół modli się i wspiera dotkniętych tą chorobą, która nadal, mimo wieloletnich zabiegów, zbiera obfite śmiertelne żniwo.

W pierwszy czwartek miesiąca dziękujemy Panu Jezusowi za dar Eucharystii i Kapłaństwa. Po Mszy św. wieczorowej będziemy prosić o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne.

W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata. Z racji ferii zimowych Mszy św. o 16.00 nie będzie, spowiedź od 17.30.

W piątek, 2 lutego będziemy świętować Ofiarowanie Pańskie, dawniej nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Dodatkowa Msza św. o godz. 9.00, poprzedzi ją procesja ze świecami. Na rozpoczęcie każdej Mszy św. pobłogosławimy świece, których blask ma wskazywać na Pana Jezusa – światłość na oświecenie pogan.

Tego samego dnia z ustanowienia św. Jana Pawła II obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy Panu Bogu za powołania do życia zakonnego w Kościele, za siostry i braci zakonnych  i inne osoby konsekrowane, które dzisiaj odnawiają swoje śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa złożone Panu Bogu  we wspólnocie Kościoła.

W pierwszą sobotę miesiąca gromadzimy się wokół Niepokalanego Serca Maryi, po Mszy św. wieczorowej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.

W tym dniu z okazji wspomnienia św. Błażeja można przyjąć specjalne błogosławieństwo chroniące przed chorobami gardła.

Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 10.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a później spotkanie Kółek Różańcowych w sali św. Matki Teresy z Kalkuty.

Zakończyliśmy czas odwiedzin duszpasterskich. Dziękujemy wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie, wspólnotą modlitwę i rozmowy. Składamy także serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby parafii.

W najnowszym numerze Echa Katolickiego:

 • o różnych droga powołania, charyzmatach i zakonach;
 • o tym, jak ratować małżeństwo
 • o męstwie Unitów podlaskich w rozmowie z prawnukiem jednego z Błogosławionych.


W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Mieczysław Białecki i Lilia Kuźmicka.
Wieczny odpoczynek...

Dodano: 28 Styczeń 2018
Trzecia Niedziela Zwykła 21.01.2018r

 

We wtorek, 23 stycznia, wspomnienie bł. Męczenników Podlaskich, ks. biskup Kazimierz Gurda kieruje do nas zaproszenie

Trwamy w Tygodniu modlitw o jedność chrześcijan, który zakończy się w czwartek,
w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Z racji 25 dnia miesiąca – dnia świętości życia – w czwartek po Mszy św. wieczorowej modlitwy w intencji obrony życia i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 21.00

Bialskie Centrum Kultury, zaprasza na ostatni, podsumowujący koncert współorganizowany z bialskimi parafiami w ramach Bialskiego Kolędowania. W najbliższą niedzielę 28 stycznia w kościele p. w. Wniebowzięcia N. M. Panny o godz. 19.00 wystąpią: Chór Parafii Narodzenia, oraz Chór Parafii Bożego Ciała w Siedlcach pod  dyr. Mariusza Orzełowskiego.

Dzisiaj obchodzimy Dzień Babci,  a jutro Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

W bieżącym numerze Echa:

 • Co mają nam dzisiaj do powiedzenia bł. Męczennicy
 • z Pratulina
 • Św. Tomasz o duszy. Kiedy zaczyna się życie
 • Pierwsza błogosławiona XX w.,czyli Gemma Galgani
 • O bieżącej sytuacji politycznej w kraju
 • O czym pamiętać przy wyborze okularów.


W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Stanisława Kiewel, Mirosław Skrzypczak, Irena Olejarczyk, Czesław Krupski…….

Dodano: 21 Styczeń 2018
WIZYTA DUSZPASTERSKA 22 – 27 stycznia 2018 r

 

 

 

22 stycznia 2018 r. /poniedziałek/
•    15.30 – ul. Grunwaldzka 1 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 49A – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 70 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Władysława Jagiełły 9 – 2 księży
•    17.30 – ul. Zygmunta Augusta 3 – 1 ksiądz

23 stycznia 2018 r. /wtorek/
•    15.30 – ul. Terebelska 47B – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 49C – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 74 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 80 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Władysława Jagiełły 7 – 2 księży
•    17.30 – ul. Terebelska 47C – 1 ksiądz
•    17.30 – ul. Terebelska 58 – 1 ksiądz

24 stycznia 2018 r. /środa/
•    15.30 – ul. Władysława Jagiełły 1 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Władysława Jagiełły 2 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Władysława Jagiełły 3 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Władysława Jagiełły 5 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Władysława Jagiełły 6 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Kwiatowa – 1 ksiądz
•    17.30 – ul. Władysława Jagiełły 4 – 1 ksiądz

25 stycznia 2018 r. /czwartek/
•    15.30 – rodziny, które w wyznaczonym dniu nie mogły przyjąć księdza; prosimy o zgłaszanie się do zakrystii

27 stycznia 2018 r. /sobota/
•    9.00 – ul. Sitnicka – 4 księży (rozpoczną z dwóch stron ulicy)
•    9.00 – ul. Różana – 1 ksiądz
•    10.00 – ul. Kazimierza Jagiellończyka (domy prywatne) – 1 ksiądz
•    11.00 – ul. Okrzei – 1 ksiądz
•    12.30 – ul. Grunwaldzka (domy prywatne) – 1 ksiądz
•    12.30 – ul. Księcia Witolda (domy prywatne) – 1 ksiądz

Dodano: 21 Styczeń 2018
Druga Niedziela Zwykła 14.01.2018r

 

Dzisiaj wraz z katolikami na całym świecie modlimy się za migrantów i uchodźców. Zachęcamy, aby w sposób szczególny otoczyć modlitwą naszych rodaków przebywających poza granicami Ojczyzny, ich rodziny oraz duszpasterzy posługujących polskim emigrantom.

Dzisiaj rozpoczynamy nowennę przed wspomnieniem bł. Wincentego i Towarzyszy, męczenników z Pratulina, codziennie bezpośrednio po Mszy św. wieczorowej.

18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

Bialskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny koncert  współorganizowany z bialskimi parafiami w ramach Bialskiego Kolędowania. W przyszłą niedzielę 21 stycznia w kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny o godz. 11.00 wystąpi chór „Kraj Rodzinny” z Baranowicz na Białorusi.

W przyszłą niedzielę i poniedziałek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zapraszamy seniorów do wspólnej modlitwy ze swoimi wnukami na Mszę św. o godz. 13.00. We Mszy św. weźmie udział Katolickie Przedszkole im. bł. o. Honorata.

W przyszłą niedzielę przyjedzie do nas ks. Adam Romaniuk pracujący w Ułan Ude na syberyjskiej ziemi. Wygłosi Słowo Boże, opowie o swojej pracy, a po Mszy św.  pod kościołem zbierze ofiary. Będzie okazja pomóc konkretnemu misjonarzowi pochodzącemu z naszej diecezji z Parczewa.

6 stycznia nasza parafia przygotowywała Orszak Trzech Króli. Pan Bóg dal piękną pogodę co sprawiło, że przyszły tłumy bialczan. Chcemy dzisiaj podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację uroczystości. Szczególnie wzruszył nas finał na Placu Wolności ukazujący  różne stany i ludzi z naszej diecezji, którzy przyszli do Betlejem pokłonić się Dzieciątku Jezus. Podkreślona była 100 rocznica uzyskania niepodległości i 200 rocznica powstania naszej diecezji. Dziękujemy Kościołowi Domowemu za ten religijno - historyczny pokaz a Pani Annie za pomysł i reżyserkę.

W Echu Katolickim przeczytamy:

 • Obszerna fotorelacja z Orszaku Trzech Króli
 • Jak zerwać z duchową tandetą
 • Czym jest syndrom wypalenia zawodowego
 • Skąd biorą się choroby zatok
 • Kiedy pojedziemy autostradą z Mińska do Siedlec.
Dodano: 18 Styczeń 2018
WIZYTA DUSZPASTERSKA 15 – 20 stycznia 2018 r

 

WIZYTA DUSZPASTERSKA
15 – 20 stycznia 2018 r.

15 stycznia 2018 r. /poniedziałek/
•    15.30 – ul. Zygmunta Augusta 1 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Zygmunta Augusta 5 – 2 księży
•    15.30 – ul. Królowej Jadwigi 14 – 2 księży
•    15.30 – ul. Królowej Jadwigi 16 – 1 ksiądz
•    17.30 – ul. Królowej Jadwigi 8 – 1 ksiądz
•    18.00 – ul. Królowej Jadwigi 10 – 1 ksiądz

16 stycznia 2018 r. /wtorek/
•    15.30 – ul. Zygmunta Augusta 7 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Zygmunta Augusta 9 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Zygmunta Augusta 15 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Jana Kazimierza 2 – 2 księży
•    16.30 – ul. Zygmunta Augusta 13 – 2 księży
•    17.30 – ul. Zygmunta Augusta 17 – 1 ksiądz

17 stycznia 2018 r. /środa/
•    15.30 – ul. Księcia Witolda 2 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Księcia Witolda 3 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Księcia Witolda 4 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Księcia Witolda 5 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Księcia Witolda 6 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Księcia Witolda 8 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Księcia Witolda 12 – 2 księży
•    16.30 – ul. Księcia Witolda 21 – 1 ksiądz

18 stycznia 2018 r. /czwartek/
•    15.30 – ul. Księcia Witolda 10 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 45A – 3 księży (rozpoczną od pierwszej, czwartej i ostatniej klatki)
•    15.30 – ul. Terebelska 49 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Terebelska 45 – 2 księży
•    17.30 – ul. Księcia Witolda 1 – 1 ksiądz

19 stycznia 2018 r. /piątek/
•    15.30 – ul. Terebelska 47 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 49B – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 56 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 72 – 1 ksiądz
•    16.00 – ul. Terebelska 66 – 2 księży
•    16.30 – ul. Terebelska 49D – 2 księży20 stycznia 2018 r. /sobota/
•    9.00 – ul. Terebelska (domy prywatne) – 4 księży – rozpoczną z dwóch stron ulicy
•    9.00 – ul. Okopowa – 1 ksiądz (rozpocznie od strony ul. Janowskiej)
•    9.00 – ul. Osiedle Sitnickie – 1 ksiądz (rozpocznie od strony ul. Sitnickiej)
•    9.00 – ul. Jana Pawła II – 1 ksiądz (rozpocznie od strony ul. Terebelskiej)
•    15.00 – ul. Księcia Witolda 14 – 1 ksiądz
•    15.00 – ul. Terebelska 47A – 1 ksiądz
•    15.00 – ul. Terebelska 49E – 1 ksiądz
•    15.00 – ul. Terebelska 68 – 2 księży
•    15.00 – ul. Terebelska 76 – 1 ksiądz

22 stycznia 2018 r. /poniedziałek/
•    15.30 – ul. Grunwaldzka 1 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 49A – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 70 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Władysława Jagiełły 9 – 2 księży
•    17.30 – ul. Zygmunta Augusta 3 – 1 ksiądz

23 stycznia 2018 r. /wtorek/
•    15.30 – ul. Terebelska 47B – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 49C – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Terebelska 74 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Władysława Jagiełły 7 – 2 księży
•    16.30 – ul. Terebelska 80 – 1 ksiądz
•    17.30 – ul. Terebelska 47C – 1 ksiądz
•    17.30 – ul. Terebelska 58 – 1 ksiądz

24 stycznia 2018 r. /środa/
•    15.30 – ul. Władysława Jagiełły 1 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Władysława Jagiełły 2 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Władysława Jagiełły 3 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Władysława Jagiełły 5 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Władysława Jagiełły 6 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Kwiatowa – 1 ksiądz
•    17.30 – ul. Władysława Jagiełły 4 – 1 ksiądz

25 stycznia 2018 r. /czwartek/
•    15.30 – rodziny, które w wyznaczonym dniu nie mogły przyjąć księdza; prosimy
o zgłaszanie się do zakrystii

27 stycznia 2018 r. /sobota/
•    9.00 – ul. Sitnicka – 4 księży (rozpoczną z dwóch stron ulicy)
•    9.00 – ul. Różana – 1 ksiądz
•    10.00 – ul. Kazimierza Jagiellończyka (domy prywatne) – 1 ksiądz
•    11.00 – ul. Okrzei – 1 ksiądz
•    12.30 – ul. Grunwaldzka (domy prywatne) – 1 ksiądz
•    12.30 – ul. Księcia Witolda (domy prywatne) – 1 ksiądz

Dodano: 14 Styczeń 2018
WIZYTA DUSZPASTERSKA 08 – 16 stycznia 2018 r

 

08 stycznia 2018 r. /poniedziałek/
•    15.30 – ul. Zygmunta Starego 9 – 2 księży
•    15.30 – ul. Zygmunta Starego 11 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Zygmunta Starego 12 – 2 księży
•    15.30 – ul. Anny Jagiellonki 4 – 2 księży
•    17.30 – ul. Zygmunta Starego 14 – 1 ksiądz


09 stycznia 2018 r. /wtorek/
•    15.30 – ul. Any Jagiellonki 2 – 2 księży
•    15.30 – ul. Anny Jagiellonki 8 – 3 księży – rozpoczną od I, III i ostatniej klatki
•    15.30 – ul. Anny Jagiellonki 10 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Zygmunta Starego 16 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Anny Jagiellonki 6 – 1 ksiądz

10 stycznia 2018 r. /środa/
•    15.30 – ul. Okopowa 18B – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Okopowa 18D – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Okopowa 18E – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Okopowa 18G – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Okopowa 3 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Okopowa 3A – 2 księży

11 stycznia 2018 r. /czwartek/
•    15.30 – ul. Okopowa 18H – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Kazimierza Jagiellończyka 8 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Kazimierza Jagiellończyka 12 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Królowej Jadwigi 5 – 2 księży
•    16.30 – ul. Kazimierza Jagiellończyka 10 – 1 ksiądz
•    17.30 – ul. Kazimierza Jagiellończyka 6 – 1 ksiądz

12 stycznia 2018 r. /piątek/
•    15.30 – ul. Królowej Jadwigi 2 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Królowej Jadwigi 3 – 2 księży
•    16.00 – ul. Okopowa 18F – 1 ksiądz
•    16.00 – ul. Okopowa 18-28 – 1 ksiądz
•    16.00 – ul. Królowej Jadwigi 4 – 1 ksiądz
•    16.30 – ul. Królowej Jadwigi 7 – 2 księży
•    17.00- ul. Królowej Jadwigi 6 – 1 ksiądz

13 stycznia 2018 r. /sobota/
•    9.00 – Rakowiska, ul. Brylantowa – 1 ksiądz – rozpocznie od  strony ul. Jaśminowej
•    9.00 – ul. Janowska i ul. Żytnia (domy prywatne) – 2 księży – jeden rozpocznie od ul. Żytniej, a następnie przejdzie na ul. Janowską od strony cmentarza; drugi rozpocznie na ul. Janowskiej od strony obwodnicy
•    9.00 – ul. Poprzeczna – 1 ksiądz – rozpocznie od strony ul. Sitnickiej
•    9.00 – ul. Radziwiłłowska (domy prywatne) – 1 ksiądz – rozpocznie od strony
ul. Królowej Jadwigi
•    9.00 – ul. Honorata – 1 ksiądz
•    9.00 – ul. Królowej Jadwigi (domy prywatne) – 1 ksiądz
•    11.00 – ul. Unitów Podlaskich – 1 ksiądz – rozpocznie od strony ul. Sitnickiej

13 stycznia 2018 r. /sobota/
•    15.30 – ul. Królowej Jadwigi 9 – 2 księży
•    15.30 – ul. Królowej Jadwigi 12 – 2 księży
•    15.30 – ul. Królowej Jadwigi 18 – 1 ksiądz
•    15.30 – ul. Królowej Jadwigi 20 – 1 ksiądz


•    Bardzo prosimy, aby kapłan był wyraźnie zaproszony przez rodzinę do mieszkania lub domu, poprzez oczekiwanie przed domem lub,
w przypadku mieszkań w bloku, chociaż uchylenie drzwi;
•    W sytuacji osób starszych, samotnych i chorych bardzo prosimy
o powiadomienie sąsiadów, że w danym mieszkaniu lub domu jest ktoś oczekujący wizyty kapłana;
•    W bloku, gdzie wyznaczony jest jeden ksiądz rozpoczyna zawsze od pierwszej klatki;
•    W bloku, gdzie będzie dwóch księży rozpoczynają zawsze od pierwszej i ostatniej klatki (schodząc się do środka);
•    W bloku, gdzie jest trzech i więcej księży rozpoczynają od pierwszej
i następnie co drugiej klatki, chyba że wyraźnie zaznaczono inny porządek
•    Bardzo prosimy również zatroszczyć się o przywiezienia
i odwiezienia księdza podczas wizyty duszpasterskiej

Dodano: 07 Styczeń 2018

<<< [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] >>> ... z 30

Projekt i wykonanie Orange Computers