Odwiedzin: 323137
Ogłoszenia parafialne

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 33

Wniebowstąpienie Pańskie 13.05.2018r

 

Dzisiaj 204 dzieci przystąpi(przystąpiło) w naszej parafii do I Komunii świętej. Życzymy im, aby przez bliski kontakt z Panem Jezusem wzrastały w latach i  mądrości u Boga i u ludzi.

Dzisiaj, 13 maja, wspominamy Matkę Bożą Fatimską, oraz kolejną rocznicę zamachu na papieża św. Jana Pawła II – 13 maja 1981 r. Na wzór  NASZEGO WIELKIEGO RODAKA  zawierzamy Maryi naszą Ojczyznę, Diecezję i nasze rodziny.

W uroczystej procesji fatimskiej dla całego miasta   wyruszymy dzisiaj z naszej świątyni do parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich parafian do  licznego udziału. Będziemy dziękować Bogu przez Maryję za 100 lat niepodległości  Ojczyzny i 200 lat istnienia naszej diecezji. Weźmy lampiony.

Prosimy dzieci, które dzisiaj przystąpiły do I Komunii św. aby w strojach komunijnych wzięły udział w tej procesji dziękując za wielki dar Komunii świętej.

Codziennie odprawiamy nabożeństwo majowe po Mszy św. wieczorowej a w niedziele o 17.30. Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego łączymy z nabożeństwem majowym.

W sobotę po Mszy św. wieczorowej i nabożeństwie majowym będzie czuwanie przed    uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczorowej kolejna katecheza chrzcielna oraz wykład w ramach pomocy osobom uzależnionym.

Taca w przyszłą niedzielę na jubileusz diecezji.

1 – 2 lipca odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. (zob.gabl.)

W Echu Katolickim przeczytamy:

 • Jak wyglądał droga do świętości  o. Leopolda
 • O cudach wyproszonych za przyczyna różańca
 • Czym jest syndrom opuszczonego gniazda
 • O zaburzeniach głosu.


W minionym tygodniu odszedł do wieczności:  + Bronisław Budzyński…... 

Dodano: 13 Maj 2018
Szósta Niedziela Wielkanocy 06.05.2018 r

 

Dzisiaj rozpoczynają się w naszej parafii katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych. Przez cztery niedziele o godz. 19.00.

Dzisiaj po wyjściu z kościoła można nabyć cegiełki na budowę domu pielgrzyma w Pratulinie.

Od jutra do środy z całym Kościołem modlimy się o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

We wtorek przypada uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Na Mszy św. wieczorowej będziemy się modlić w intencji ks. Stanisława.

Codziennie w maju gromadzimy się, aby uczcić Maryję , śpiewając litanię loretańską. Nabożeństwo w kościele po Mszy św. wieczorowej w dni powszednie, a w niedziele o 17.30.

Od piątku będziemy przyzywać Ducha Świętego jako przygotowanie do uroczystości Zielonych Świąt. Modlitwy nowenny będziemy odmawiać na zakończenie nabożeństwa majowego.

W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w naszej parafii dodatkowo uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Pierwsza grupa o 10.00, druga o 11.30. Osoby nie związane bezpośrednio z I Komunią św. prosimy o przyjście do kościoła na inną godzinę.

Uwaga kierowcy jadący na uroczystość I Komunii św. samochodami. Chcąc uniknąć kłopotów i nerw starajcie się parkować poza parkingiem parafialnym, na osiedlach, przy Lidlu, w uliczkach. Lepiej troszkę dalej przejść niż tłoczyć się w bramie. Przy tej okazji przypominamy właścicielom samochodów parkujących przy kościele, aby w każdą niedzielę do 6.30 wyjeżdżali z parkingu.

Za tydzień nasza parafia przygotowuje PROCESJĘ FATIMSKĄ.  Wyruszamy z naszego kościoła o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich a szczególnie dzieci komunijne w strojach i rodziny do wzięcia w niej udziału. Pięknie będzie gdy otoczycie Matkę Bożą Fatimską i razem przejdziemy do par. Narodzenia na Brzeską.
Przyjdźmy wszyscy jak najliczniej bo będzie to procesja wprowadzająca nas w obchody 200 rocznicy powstania naszej diecezji.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące  w Białej Podl. ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2018/19. Dokładne informacje i adres strony internetowej są na plakacie w gablocie oraz w sekretariacie szkoły przy ul. Janowskiej 55.
Ponawiamy ogłoszenie z ubiegłej niedzieli ks. Biskupa Kazimierza Gurdy o Diecezjalnym Dniu Rodziny jaki odbędzie się w przyszłą niedzielę w Parczewie. Wyjazdu wspólnego nie będzie za mało chętnych, ale indywidualnie – zachęcamy.

Kino Markury zaprasza na film „Paweł, Apostoł Chrystusa”. W gablocie znajdziemy krótką recenzję i rozkład emisji.

W Echu Katolickim:

 • Dlaczego warto zaprzyjaźnić się ze św. Charbelem
 • O co walczą rodzice dorosłych niepełnosprawnych
 • Dlaczego papież Franciszek zwołał synod nt. Młodzieży.


W minionym tygodniu odeszli do wieczności:  + Dobruk Jadwiga  i  Tadeusz Zieńczuk

Dodano: 06 Maj 2018
Piąta Niedziela Wielkanocy 29.04.2018

 


Zaproszenie Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy na Diecezjalny Dzień Rodziny w Parczewie.

Od dzisiaj do przyszłej niedzieli włącznie zapisujemy chętnych na wyjazd do Parczewa autokarem.

Dzisiaj przypada 73 rocznica wyzwolenia obozu Dachau. W Dniu Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego pamiętajmy w modlitwach  o kapłanach, którzy złożyli wielką ofiarę z życia w czasie II wojny światowej.

Dzisiaj z inicjatywy MIVA Polska modlimy się za kierowców i innych użytkowników dróg, przypominając sobie obowiązek przestrzegania zasad ruchu drogowego, jako fundamentu bezpieczeństwa.

We wtorek rozpoczynamy maj. W naszej polskiej tradycji jest to miesiąc szczególnej modlitwy z Maryją. Każdego dnia będziemy śpiewać po Mszy św. wieczorowej litanię loretańską, a w niedzielę o 17.30. Zachęcamy rodziców i młodzież, aby licznie przychodzili z dziećmi na majowe. Zadbajmy też o obrazy i figurki w naszych domach i przy przydrożnych kapliczkach.

Dania 2 maja obchodzimy w Polsce Dzień Polonii i Dzień Flagi Narodowej. Modlitwą ogarniemy rodaków żyjących poza granicami naszej Ojczyzny. Nie zapomnijmy też o wywieszeniu flag, by w ten sposób zademonstrować nasze przywiązanie do barw narodowych.

W czwartek, 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Na Mszę św. zapraszamy: 7. 00; 8.30; 10.00; 11.30; 18.00.

Miejskie obchody święta Konstytucji  3 Maja rozpoczną się w czwartek Mszą św. odprawioną w kościele św. Antoniego o godz. 11.30.

W niedzielę 6 maja, odbędą się uroczystości Święta 34 Pułku Piechoty z udziałem Ministra Obrony Narodowej, które rozpocznie złożenie kwiatów i przekazanie sztandaru  pod pomnikiem przy ul. Warszawskiej o godz. 10.00.  O 11.30 w kościele św. Antoniego uroczysta Msza św.

W I czwartek miesiąca modlitwy w intencji kapłanów połączymy z nabożeństwem majowym.

W I piątek miesiąca dodatkowa Msza św. o 16.00 – spowiedź od 15.30.

W I sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00. Majowe i różaniec w czasie adoracji.
W I niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 10.00 procesja Eucharystyczna.

K. Ż. R. zmieniają tajemniczki.

W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w .naszej parafii katechezy dla rodziców i chrzestnych,  przez cztery niedziele o godz. 19.00.

Jak nam wiadomo w Pratulinie trwa budowa domu pielgrzyma. Zostało nam (parafii) sporo cegiełek do rozprowadzenia. W przyszłą niedzielę pod kościołem będzie można cegiełkę nabyć i pomóc w budowie.

W Echu Katolickim przeczytamy:

 • Czym jest współczesny patriotyzm i na czym  polega
 • Co ciekawego nas czeka podczas Diecezjalnego Dnia Rodziny 13 maja w Parczewie
 • Nowa błogosławiona Hanna Chrzanowska.


W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Józef Mikołajczuk i Ewa
Zdunek……..

 

 

Dodano: 30 Kwiecień 2018
Czwarta Niedziela Wielkanocy - Dobrego Pasterza 22.04.2018 r.

 

Dzisiaj rozpoczyna się tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały, tych których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań  spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.

Dzisiaj po Mszy św. wieczorowej drugie spotkanie z cyklu „Mocne….tematy” pt.  Rodzina z problemem uzależnienia – funkcjonowanie rodziny, interwencja kryzysowa, współ - uzależnienie.

Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. modlimy się za naszą Ojczyznę.

Spotkanie przed I Komunią Św. we wtorek i czwartek : I grupa 16.45; druga grupa 18.45 .

We wtorek 24 kwietnia o godz.17.45 w bialskim kinie Merkury spotkanie z Wojciechem Sumlińskim i premiera najnowszej książki.

W środę, 25 kwietnia, przypada święto św. Marka Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje. Na Nowennie będziemy też za przyczyną Matki Bożej polecać Panu ks. Marka z racji imienin. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji życia.

Zespół Szkół Specjalnych w Białej Podlaskiej organizuje 26 kwietnia br,(czwartek) Dzień Otwarty. Dyrekcja Szkoły, nauczyciele oraz uczniowie zapraszają wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia szkoły w tym dniu.(zob. Gabl.)

Na stoliku za ławkami są wyłożone materiały dotyczące Krucjaty Modlitwy w Obronie Poczętych Dzieci .

W bieżącym numerze „Echa Katolickiego” przeczytamy :

 • Relację o powtórnym pogrzebie biskupów naszej diecezji w Janowie Podl.
 • Kogo Bóg powołuje? Jak rozpoznać Jego wezwanie?
 • Jak się dochodzi do świętości i co nie jest świętością?
 • Czy w Kościele są rozwody? Na czym polega stwierdzenie nieważności małżeństwa?
 • O Diecezjalnym Kongresie Trzeźwości.

W minionym tygodniu odeszli do Pana: + Teresa Kobiałko, + Bronisław Czyżak, + Antoni Szyc….

Dodano: 22 Kwiecień 2018
Trzecia Niedziela Wielkanocy 15.04.2018 r.

 

Dzisiaj i przez cały tydzień pochylamy się nad Pismem Świętym.        W ramach Tygodnia Biblijnego, we wtorek zapraszamy na krąg biblijny,  a w czwartek na celebrację Słowa Bożego; spotkania rozpoczną się po Mszy św. wieczorowej w sali św. Matki Teresy. Zachęcamy również do osobistej lektury słowa Bożego.

Rozpoczynają się spotkania bliższe przygotowujące dzieci kl. III        do I Komunii św. We wtorek o 16.40 zapraszamy obie grupy. W czwartek o 16.40 pierwsza grupa, a o 18.40 druga. Obecność wszystkich dzieci obowiązkowa.

W piątek na 19.00 zapraszamy chętną młodzież do udziału w Oazie, szczególnie tę, która w czwartek przyjęła sakrament bierzmowania.
Podziękowanie ks Jackowi za przygotowanie młodzieży do bierzmowania……...

W sobotę, w Szpakach odbędzie się „Ojcowski Poligon Duchowy”. To nocne spotkanie dla ojców i mężczyzn naszej diecezji. Rozpocznie się ono o godz. 19.00, a zakończy Mszą św. sprawowaną o północy pod przewodnictwem ks. Bpa Kazimierza Gurdy; szczegółowy program znajduje się na tablicy ogłoszeń. Na to wydarzenie organizujemy wyjazd z naszej parafii; mężczyzn prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub ks. Jacka.

Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy się modlić o nowe powołania do służby w Kościele, kapłańskie, zakonne i misyjne. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 w sali katechetycznej spotkanie z pielgrzymami jadącymi do Wilna.

Katolicka Szkoła Podstawowa  im. Cypriana Norwida informuje, że dobiega końca rekrutacja dla uczniów do klasy IV na rok szkolny 2018/19. Chętnych zapraszają do sekretariatu przy ul Wyszyńskiego 53/55.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczorowej w sali katechetycznej odbędzie się drugi wykład z cyklu „Mocne tematy” - Rodzina z problemem uzależnienia, funkcjonowanie rodziny, interwencja kryzysowa.
W przyszłą niedzielę Bialskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego godz. 9.00 Plac Wolności (zob. gablota).

Od soboty, 21 kwietnia w kinie Merkury wchodzi na ekrany film pt. „Tam gdzie mieszka Bóg”

W bieżącym numerze Echa:

 • O dramacie rolników z powodu choroby ASF
 • Biblia to Księga, po którą warto sięgać każdego dnia
 • O trudnych relacjach synowa/zięć/teściowa
 • Bractwo Małych Stópek.

Zmarli:  +  Janina Kulik...
 

Dodano: 15 Kwiecień 2018
„Ojcowski Poligon Duchowy” - 21 kwietnia 2018 roku

 

Już po raz drugi Klub Ojca działający przy Katolickiej Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach wraz z Klubem Ojca z Łukowa zapraszają mężczyzn z diecezji siedleckiej na „Ojcowski Poligon Duchowy”. Odbędzie się on w sobotę 21 kwietnia 2018 roku. Ubiegłoroczne spotkanie w Kodniu zgromadziło blisko 200 ojców. Skąd pomysł? Dlaczego taka nazwa? Bycie dobrym ojcem wymaga dziś nieustannej walki - także i tej duchowej - o swoją rodzinę, własną świętość. Ojcostwo to powołanie i jednocześnie najważniejsza kariera w życiu mężczyzny…
Tym razem spotkamy się w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Szpakach - szczególnym miejscu kultu św. Józefa. 
Program „Duchowego Poligonu”:
19.00 - Zawiązanie wspólnoty
19.10 - Męskie uwielbienie śpiewem
19.30 - Konferencja „Być ojcem jak Św. Józef" - Ks. Tomasz Zaczkiewicz - Pallotyn - proboszcz parafii św. Wincentego Pallotiego z Warszawy
20.15 - Męskie uwielbienie śpiewem
20.30 - Świadectwo męskiej wspólnoty – Andrzej Lewek i ojcowie z grupy Mężczyźni Św. Józefa z Krakowa
21.00 - Apel Jasnogórski – ks. Paweł Siedlanowski
21.20 - Agapa (gorący posiłek)
22.30 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
         - Spontaniczna modlitwa uwielbienia, dziękczynienia, przeproszenia i prośby
         - Nabożeństwo różańcowe poprowadzone przez ojców z KO Siedlce
         - Litania do Św. Józefa
23.45 - Przygotowanie do Eucharystii
00.00 - Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy.

Serdecznie pozdrawiamy w Panu
Ks. Paweł Siedlanowski – opiekun duchowy
Jerzy Dmowski - Klub Ojca Siedlce
Dariusz Szychta - Klub Ojca Łuków

Z naszej parafii organizujemy wyjazd na to spotkanie.

Zapisy w zakrystii lub u ks. Jacka.

Wyjazd 21 kwietnia, o godz. 17.30 z parkingu przy kościele bł. Honorata.
Koszt przejazdu 15 zł.


 

Dodano: 09 Kwiecień 2018
Druga Niedziela Wielkanocy Miłosierdzia Bożego 08.04.2018r

 

Dzisiaj rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Doświadczamy Bożego miłosierdzia w naszym życiu i to powinno nas skłaniać do okazywania miłosierdzia innym, a szczególnie najbardziej potrzebującym. Otaczajmy modlitwą, tych którzy zajmują się działalnością charytatywną w naszej parafii.

Jutro będziemy świętować przeniesioną z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest ona obchodzona jako Dzień Świętości Życia Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Na Mszy św. o godz. 18.00 będzie można złożyć przyrzeczenie trwającej 9 miesięcy modlitwy duchowej adopcji dziecka poczętego.

W czwartek na godz. 17.00 przyjedzie do nas ks. biskup Piotr Sawczuk i udzieli naszej młodzieży gimnazjalnej sakramentu bierzmowania. Mszy św. o 18.00 nie będzie.

W sobotę 14 kwietnia o godz. 12.00 w Kolegiacie Janowskiej, dawnej katedrze diecezji podlaskiej, pod przewodnictwem arcybiskupa Stanisława Budzika, metropolity lubelskiego, będzie sprawowana Eucharystia za zmarłych biskupów wygnańców, a po niej w kryptach Kolegiaty zostanie odmówiona modlitwa przy trumnie z doczesnymi szczątkami biskupa Szymańskiego, sprowadzonymi z Łomży, oraz trumnie z ziemią z grobu arcybiskupa Gutkowskiego. Ksiądz biskup Kazimierz Gurda zaprasza Księży, Osoby Życia Konsekrowanego i wszystkich Wiernych Świeckich do udziału w tych uroczystościach.

Za tydzień Niedziela Biblijna, 10 minut przed każdą Mszą św. będzie czytane Pismo św.

W dniach 13 i 14 kwietnia w Białej Podlaskiej zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w halowej piłce nożnej między duchownymi kilkunastu diecezji. Gospodarzem będzie bialska AWF.

Wspólnota Wiernej Miłości Małżeńskiej SYCHAR zaprasza na uroczystą inaugurację Ogniska w Białej Podlaskiej, w Kościele św. Antoniego w niedzielę 15 kwietnia o godz. 15.30. Przed Mszą św. o 15.00 Koronka, a po Mszy św. spotkanie formacyjne.(na stoliku są wyłożone materiały).
W przyszłą niedzielę w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego rozpoczynają się Koncerty Muzyki Sakralnej.   

                           

W bieżącym numerze Echa Katolickiego:

 • O rozumieniu Koronki do Bożego Miłosierdzia
 • Jak rodziło się powołanie św. s. Faustyny Kowalskiej
 • Czego uczy nas św. o . Pio
 • O mądrym wspieraniu osób zmagających się z problemem niepłodności Jak nie dać się nabrać na niekorzystne umowy proponowane przez nieuczciwych domokrążców.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Wacław Lubaszewski i Bronisław Danieluk……...

 

Dodano: 09 Kwiecień 2018
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 1 i 2 kwietnia 2018

 

Msze św. dzisiaj  będą sprawowane w porządku niedzielnym. W II dzień świąt  wspieramy duchowo i materialnie wyższe uczelnie i szkoły katolickie  przeznaczając dzisiaj tace na ten cel.

Uroczyste świętowanie Wielkanocy, rozciąga się na oktawę. Dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W tygodniu wielkanocnym przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Uczcijmy te dni przez przyjęcie Komunii św. i udział w nabożeństwach. Wszystkie Msze św. będą sprawowane z modlitwami ku czci Chrystusa zmartwychwstałego.

5 kwietnia po Mszy św. wieczorowej modlitwy za kapłanów i o powołania.

6, 7 i 8 kwietnia Triduum przed Dniem Świętości Życia, modlitwy o 17.40.

9 kwietnia Dzień Świętości Życia (na Mszę św. wieczorową przynosimy świece).

Od jutra będzie można się wpisywać do Księgi Obrońców Życia(stolik za ławkami).

Do niedzieli włącznie, codziennie o godz. 15.00, zapraszamy na koronkę i nowennę przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.

Za tydzień, po Mszy św. sprawowanej o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do przyjęcia I Komunii św.

Również po Mszy św. sprawowanej o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie uczestniczących w tegorocznej Ekstremalnej Drodze Krzyżowej oraz jej sympatyków.

W przyszłą niedzielę Mszą św. w kościele św. Antoniego o godz. 11.30 odprawioną w int. ofiar katastrofy smoleńskiej rozpoczną się obchody 8 rocznicy tej tragedii.. Zapraszamy.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie. Termin  18 – 20 maj. Nawiedzimy też sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej płynąc z Augustowa statkiem pokonując śluzę w Przewięzi. W drodze powrotnej z Wilna wstąpimy do Trok gdzie na wyspie malowniczego jeziora zobaczymy słynny zamek trocki. Koszt 450 zł. Zapisy i program pielgrzymki w zakrystii.

Przystępujemy do zasypywania i niwelowania terenu pod przyszłą budowę kościoła w Rakowiskach. Przyjmujemy tylko ziemię i drobny gruz po uprzednim zawiadomieniu sołtysa Rakowisk p. Popławskiego.

W gablocie znajdziemy informację dotyczącą IX Zjazdu Absolwentów Szkół Bialskich – Kraszewskiego i Emilii Plater.                                      

W najnowszym numerze Echa Katolickiego:

 • o rozpoczętym procesie beatyfikacyjnym ks. bpa Ignacego Świrskiego,
 • rozważania dotyczące zmartwychwstania i symboliki pustego grobu 
 • relacje z Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności  + Marek Tomaszewski ……..
 

Dodano: 03 Kwiecień 2018
Niedziela Palmowa Męki Pańskiej 25.03.2018r


  Niedzielą Palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień, doroczny obchód Misterium Paschalnego Chrystusa. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy św.

 

Dodano: 25 Marzec 2018
Czytaj więcej
Egzamin przed I Komunią Św.

 

Egzamin przed I Komunią Św.

04.04.2018 16.00 – kl. IIIA 17.00 – IIIE 
05.04.2018 16.00 – kl. IIIB 17.00 – IIIC
06.04.2018 16.00 – kl. IIID
04/05.04.2018 16.30 pozostałe klasy z innych szkół
9.04.2018 16.30 – kl. IIIG 17.15 – IIIF
10.04.2018 16.30 – kl. IIIH 17.15 - IIIi

Dodano: 19 Marzec 2018
Czytaj więcej

<<< [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] >>> ... z 33

Projekt i wykonanie Orange Computers