Odwiedzin: 402051

<<< [ 85 ] [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] >>> ... z 159

DIECEZJALNY POWAKACYJNY DZIE?? WSP??LNOTY RUCHU ??WIAT?O-??YCIE ROZPOCZYNAJ?CY ROK FORMACYJNY 2016/2017

17 wrze??nia 2016 r. w parafii Chrystusa Mi??osiernego w Bia??ej Podlaskiej odby?? si? DIECEZJALNY POWAKACYJNY DZIE?? WSPÓLNOTY RUCHU ??WIAT?O-??YCIE ROZPOCZYNAJ?CY ROK FORMACYJNY 2016/2017, w którym uczestniczyli: duchowni, dzieci, m??odzie?? i rodziny. Katechez? na temat: „KRUCJATA CZYNEM MI?OSIERDZIA” o Krucjacie Wyzwolenia Cz??owieka, któr? wyg??osi?? ks. Wojciech Ignasiak – kierownik O??rodka Profilaktyczno-Wychowawczego im. ks. Franciszka Blachnickiego w Katowicach.
Nast?pnie podzielili??my si? ??wiadectwami z prze??ytych rekolekcji.
Uroczystej Eucharystii przewodniczy?? ks. biskup siedlecki Kazimierz Gurda w asy??cie wielu ksi???y moderatorów. Na zako??czenie Mszy ??wi?tej ks. biskup pob??ogos??awi?? nowe pary rejonowe i wszystkich animatorów, którzy w tym nowym roku formacyjnym podj?li pos??ug? w swoich wspólnotach.
Na zako??czenie by??a agapa, na której nie zabrak??o bigosu i ciasta.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dzi?kujemy i ??yczymy, aby??my upodobniali si? do naszego Mi??osiernego Ojca na wzór Czcigodnego S??ugi Bo??ego ksi?dza Franciszka Blachnickiego.

Wi?cej zdj?? - TUTAJ

Dodano: 23 Wrzesień 2016
Spotkanie formacyjne ch??ru

Chór naszej parafii, 17 wrze??nia 2016 r., uda?? si? w pielgrzymce do Pratulina, aby tam prze??y? swoje spotkanie formacyjno – integracyjne. Chórzy??ci mieli okazj? odda? ho??d M?czennikom Podlaskim, którzy po??wi?cili swoje ??ycie za wiar? i jedno??? Ko??cio??a. Do modlitwy, przez ich wstawiennictwo, zaprosi?? ks. Pawe??, wikariusz pratuli??skiej parafii. Pani przewodnik przedstawi??a bogat? histori? m?cze??stwa 13-tu m???czyzn. Chór, w ramach wdzi?czno??ci Bogu i gospodarzom parafii Pratulin, wykona?? kilka utworów wielog??osowych.
Ognisko i wspólna zabawa zako??czy??y spotkanie.

Wi?cej zdj?? na stronie Facebooka

Dodano: 23 Wrzesień 2016
Og??oszenia - Dwudziesta Pi?ta Niedziela Zwyk??a 18.09.2016

W dzisiejsz? niedziel? obchodzimy w naszej  Ojczy??nie Dzie?? ??rodków Spo??ecznego Przekazu. Ogarniemy modlitw? dziennikarzy, reporterów i wszystkich pracuj?cych w ró??nego rodzaju mediach, by stawali si? przekazicielami prawdy i trwa??ych, nieprzemijaj?cych warto??ci.
Rozpoczynamy tak??e dzisiaj kwartalne dni modlitwy za dzieci, m??odzie?? i wychowawców, oraz VI Tydzie?? Wychowania.

Dodano: 18 Wrzesień 2016
S??owo na Niedziel? 18.09.2016 r.

??aden s??uga nie mo??e dwom panom s??u??y?. Gdy?? albo jednego b?dzie nienawidzi??, a drugiego mi??owa??; albo z tamtym b?dzie trzyma??, a tym wzgardzi.
Nie mo??ecie s??u??y? Bogu i Mamonie«”.

Oto s??owo Pa??skie.

Dodano: 17 Wrzesień 2016
Do??ynki w parafii 11.09.2016r - fotogaleria

Fotogaleria - TUTAJ

Dodano: 11 Wrzesień 2016
Og??oszenia - Dwudziesta Czwarta Niedziela Zwyk??a 11.09.2016

Ks. Marek zaprasza wszystkich p?tników grupy 10A na spotkanie popielgrzymkowe
18 wrze??nia 2016r. (tj. niedziela) na godzin? 18.00. W programie: Msza ??wi?ta, Adoracja Naj??wi?tszego Sakramentu i wspomnienia.

Dodano: 11 Wrzesień 2016
Spotkanie DiakoniI Mi??osierdzia 09.09.2016r

Wszystkich, którzy pragn? w???czy? si? w jak?kolwiek pomoc innym, albo po prostu do???czy? do naszej wspólnoty prosimy zg??asza? si? do ks. Jacka.

ZAPRASZAMY!

Dodano: 10 Wrzesień 2016
Dzi?kczynienie za dar kanonizacji Matki Teresy z Kalkuty

Na pami?tk? trwaj?cego Jubileuszu Mi??osierdzia i dzisiejszej kanonizacji nowa sala katechetyczna b?dzie nazwana „sal? ??w. Matki Teresy z Kalkuty”. Tam równie?? na sta??e b?dzie wisia?? jej wizerunek.

Dodano: 10 Wrzesień 2016
S??owo na Niedziel? 11.09.2016 r.

Opowiedzia?? im wtedy nast?puj?c? przypowie???: „Któ?? z was, gdy ma sto owiec, a zgubi jedn? z nich, nie zostawia dziewi??dziesi?ciu dziewi?ciu na pustyni i nie idzie za zgubion?, a?? j? znajdzie? A gdy j? znajdzie, bierze z rado??ci? na ramiona i wraca do domu; sprasza przyjació?? i s?siadów i mówi im: «Cieszcie si? ze mn?, bo znalaz??em owc?, która mi zgin???a».

Dodano: 09 Wrzesień 2016
Og??oszenia - Dwudziesta Trzecia Niedziela Zwyk??a 04.09.2016

Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesi?ca po Mszy ??w. o godz. 10.00 procesja eucharystyczna,  a na Mszy ??w. o godz. 13.00 uczniom kl. I pob??ogos??awimy przybory szkolne i tornistry.

Dodano: 04 Wrzesień 2016

<<< [ 85 ] [ 86 ] [ 87 ] [ 88 ] [ 89 ] >>> ... z 159